Додати до закладок 


Відбудеться велике "Спортивне свято Липоводолинщини"

Опубліковано 17 10 2012

20 жовтня відбудеться "Спортивне свято Липоводолинщини", в програму проведення якого включено традиційний 11-й Міжнародний турнір з футболу на кубок Олега Блохіна. Детальніше про захід - наша розмова з начальником відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації М.М.Клюсом.
- Миколо Миколайовичу, які ще змагання включено у програму "Спортивного свята"?
- Ми запросимо всіх бажаючих взяти участь у перетягуванні канату, іграх в шашки, дартс, а також стрільбі з пневматичної гвинтівки. 
- Які команди візьмуть участь у турнірі з футболу?
- Команда Росії "Електрон" (Коренівського заводу низьковольтної апаратури). Очікували також команду "Колос" з Білорусі, але недавно отримали повідомлення, що гравці прибути не зможуть, отож замість білорусів завітає команда "Інтер" - збірна студентів африканських країн, які навчаються в СНАУ.
Після проведення другої гри турніру з футболу на кубок Олега Блохіна відбудеться нагородження команд-призерів Чемпіонату району з футболу сезону 2012 року. 
- Хто є спонсором проведення даного свята?
- Цього разу велику фінансову допомогу отримали від генерального директора "Роменського заводу продтоварів" О.І.Саєнка. Завдяки йому закуплена вся нагородна атрибутика, виготовлені афіші, сувенірні футболки, спеціальні вимпели та подарункові пакети. Хочеться сказати, що виконком селищної ради виконав великий об'єм робіт по наведенню порядку як на стадіоні, так і на прилеглій території. Безпосередньо відповідальність за проведення "Спортивного свята" несуть відділ у справах молоді та спорту РДА, районна організація ВФСТ "Колос", ДЮСШ. Свято буде озвучене і ми сподіваємося, що воно запам'ятається жителям Липової Долини та нашим гостям. 
- Дякую за розмову.
- Дякую.
Бесіду вела
Вікторія ДОРОШЕНКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.