Додати до закладок 


Відзнаки кращим поштарям

Опубліковано 25 10 2012

В.М.Жогло і Я.Д.Капуста
З нагоди професійного свята - Всесвітнього дня пошти одержали відзнаки кращі представники цієї нелегкої, але дуже потрібної суспільству професії. Вручалися вони безпосередньо на робочому місці. А про важливість поштарської роботи свідчило заповнене відвідувачами сільське поштове відділення у Панасівці та почута від людей вдячність молодому,  енергійному і дуже добросовісному у праці начальнику відділення Я.Д.Капусті. Подяку директора Сумської дирекції УДППЗ "Укрпошта" В.М.Криштопа Яні Дмитрівні вручила з найкращими побажаннями подальших успіхів начальник цеху обслуговування споживачів №9 В.М.Жогло.
Подяка листоноші с.Кімличка Н.П.Деменко вручалася у пересувному "укрпоштівському" автомобілі, який доставив у село свіжу кореспонденцію. Такої відзнаки ця листоноша удостоєна за сумлінну багаторічну працю, особистий внесок у розбудову поштарської галузі.
Грамоту директора Сумської дирекції одержала також начальник відділення поштового зв'язку с.Яганівка Л.В.Гапич.
Кращих представників галузі з нагоди свята збирав у Києві четвертий форум працівників поштового зв'язку України. Район на ньому представляли В.М.Жогло, Л.В.Гапич і оператор Липоводолинського цеху обслуговування споживачів А.П.Ємець. Делегати повернулися додому з найкращими враженнями від спілкування з колегами та  новими планами подальшої розбудови системи поштового зв'язку.
Тетяна Супрун
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.