Додати до закладок 


З відзнаками за "Рідну Сумщину"

Опубліковано 1 11 2012

В.Мартиненко й А.Міняйло
З метою виховання у дітей та молоді любові до рідного краю, шанобливого ставлення до його історії, духовної спадщини, формування зацікавленості до вивчення історико-культурного надбання українського народу уже другий рік поспіль в області реалізується освітній проект "Рідна Сумщина".
25 жовтня відбувся третій тур проекту в другій і третій вікових категоріях. У ньому взяли участь переможці районних етапів. У ІІ віковій категорії друге місце зайняла учениця Беївської   ЗОШ   І-ІІІ ступенів А.Міняйло. Її нагородили Грамотою та цінним подарунком.
В.Мартиненко, учениця Колядинецького НВК, яка захищала честь району в третій віковій категорії, нагороджена Подякою за активну участь у пошуково-дослідницькій роботі зі збереження та відродження історико-культурної спадщини, природного та духовного багатства Сумщини, популяризацію нових екскурсійних маршрутів.
Ушанування учасників обласного етапу та нагородження переможців відбулося в Палаці культури  ПАТ  "СМНВО ім. М.В.Фрунзе", під час якого заступник голови облдержадміністрації Т.Д.Іщенко та т.в.о.начальника управління освіти і науки ОДА І.О.Пєсоцька вручили переможцям та учасникам грамоти й цінні подарунки.

Галина ВОВНИЦЬКА,
керівник гуртків Липоводолинського РБДЮ
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.