Додати до закладок 


"Міс Осінь-2012": всі дівчата були гідні отримати це звання

Опубліковано 6 11 2012

Непомітно, крок за кроком, до нас прийшла осінь. Позолотила дерева, налила в садах стиглим соком яблука та груші, запалахкотіла в палісадниках різнобарв'ям хризантем. В цю чудову пору до нашої школи завітало свято краси "Міс Осінь - 2012". З нетерпінням чекали цього дійства  учні 6-7 класів: Наташа Омельченко, Віта Демиденко, Інна Іщенко, Катя Полуюфта, Свєта Конар, Іра Іщенко. Саме вони були учасницями конкурсно-розважальної програми.
Скільки хвилювань, підготовки, нетерпіння - і ось цей день настав.  Всі дівчата в гарних сукнях, неперевершені зачіски - справжні маленькі принцеси.
Перший конкурс "Візитка". Дівчатка у віршованій формі розповідали про себе: захоплення, вподобання, смаки. Наступний  показав, що кожна учасниця є неперевершеним модельєром суконь із паперу - це були вечірні сукні, літні сарафанчики, ділові костюми.  А конкурс "Смачна випічка" показав, що наші учасниці виростуть умілими господинями, адже такі оригінальні короваї, тістечка, кекси можна побачити хіба що в кулінарних журналах. У "Пісенному вернісажі" кожна учасниця довела, що в Україні всі дівчата співучі та ще й неперевершені у танці, що й показав танцювальний конкурс.
Закінчилося свято. Звичайно, журі було важко визначитися, хто ж отримає титул "Міс Осінь-2012", адже всі дівчата були гідні  цього звання.  Та за результатами конкурсів  переможницею стала учениця 6 класу Наташа Омельченко. Інші учасниці отримали солодкі призи  та перемогу у відповідних номінаціях.

Валентина Ткаченко,
педагог-організатор Беївської ЗОШ І-ІІІ ступенівУкраїна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.