Додати до закладок 


Відкрили для себе нові рубежі світогляду

Опубліковано 13 11 2012

учні Яснопільщанського НВК під час екскурсії.
Історичні пам'ятки надзвичайно цікавлять учнів. Та  краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Восьма година ранку. Зручно влаштовуємося у нашому автобусі  і - знову вперед за враженнями. "Тростянець - Сокиринці" - саме такий маршрут нещодавно здійснили  учні Яснопільщанського НВК.
Учасники екскурсії були зачаровані подорожжю. Різні види екзотичних дерев,  великий штучний став з красивими лебедями, лавка бажань і куточок "Швейцарії" - ось чим вразив нас Тростянецький дендропарк.  
Привітно зустріли учнів  і Сокиринці. Звісно, мова йшла про рід Ґалаґанів, котрі залишили нащадкам палацово-парковий комплекс, створений на початку XIX століття. Попри те, що від початку 20-х років минулого століття приміщення палацу займає заклад освіти, будівля зберігає колишню велич, адже палац жодного разу не зазнав руйнувань і зберігся у первинному вигляді. Природа тут чудова, вона вселяє оптимізм і надію на відродження цієї перлини Чернігівщини, яка, до речі, славиться ще й завдяки кобзарю Остапу Вересаю, котрого відкрив світу власник Сокиринського маєтку. Саме тут і знаходиться Палацо-парковий ансамбль садиби Ґалаґанів. Ми були здивовані цією спорудою: така велична,  незвичайна, збудована в стилі раннього класицизму.
Завдяки поїздці учні довідалися дуже багато нового, відкрили для себе нові рубежі світогляду.                                             
 Валентина
МИРГОРОДЕЦЬ,
учитель світової літератури Яснопільщанського НВКУкраїна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.