Додати до закладок 


Про водіїв і для них

Опубліковано 13 11 2012

А чи знаємо ми, хто першим винайшов автомобіль, які були їх марки, яку швидкість розвивали та яка їх будова ? На ці та багато інших запитань звучали відповіді у переддень Дня автомобіліста у залі ДПТНЗ "Синівський ПАЛ". Тематичний вечір, присвячений цьому святу, мав  виховний потенціал.
Цього вечора вітали наших незмінних водіїв -В.М.Горового, В.О.Оголя; майстрів - інструкторів -В.І.Пащенка, О.В.Горового, майстрів - В.П. Ногу, завгара - О.М.Струтіна, заступника директора з виробничої діяльності - Є.В.Хоменка, директора ліцею - С.К. Подоляка. Усі ці люди, хто - кілька років, а хто -  левову частку свого професійного життя пов'язували з підготовкою юнаків і дівчат за професією водія.
Прекрасно підібрані монтаж, пісні про водіїв, вікторина - усе це робота майстрів О.В. Горового і В.П.Ноги.  А ведучі учні Маргарита Соляник і Владислав Яковенко тримали атмосферу свята й активності в залі.
Вечір удався: достойно привітали працівників ліцею, учнів, гостей, що приїздять щочетверга до нас на свята, односельців у переддень Дня автомобіліста.
Олександра Подоляк, 
викладач ДПТНЗ
"Синівський ПАЛ"
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.