Додати до закладок 


День працівників сільського господарства відзначили й у Подільках

Опубліковано 27 11 2012

О.О.Свирид
18 листопада у Подільківському сільському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.  Зі сцени трудівників аграрного виробництва привітав голова районної ради В.М.Жогло, вручивши грамоти трактористу-екскаваторнику М.Ф.Кулиничу й трактористу О.В.Кревсуну.
Тепло привітав присутніх у залі й директор ТОВ "Липоводолинський райснаб" О.О. Свирид, побажавши всіляких гараздів, здоров'я, добра й злагоди. Від працівників товариства та жителів села на вишитому рушникові Олегу Олексійовичу піднесли в дарунок великий рум'яний коровай, як символ доброго ужинку, результативної копіткої праці, що дала свої щедрі плоди. Запашний хліб було розділено на багато рівних частинок та роздано присутнім у залі - скуштували подільківського хліба і дорослі, і малі.
Щиро вітав односельчан і сільський голова А.І.Воробйов.
Для того, щоб жителі Подільок побачили справді видовищний концерт, сюди на запрошення керівництва села приїхав зі своєю програмою ансамбль "Джерело" з Гадяцького училища культури імені І.П.Котляревського. У концерті взяли участь і місцеві аматори сцени. Довго не вщухали аплодисменти й овації  глядачів. Вони дякували за організоване для них дійство, адже тяжкою працею заслужили на гарний та змістовний відпочинок, який і запропонувало їм керівництво місцевого сільгосппідприємства.
Після концерту, як і годиться в свято, для працівників ТОВ "Липоводолинський райснаб" було щедро й багато накрито стіл, за яким висловлено ще чимало побажань і віншувань.
Вікторія ДОРОШЕНКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.