Додати до закладок 


Кожен третій - не солдат

Опубліковано 27 11 2012

З  1 жовтня по 30 листопада в районі працює призовна комісія, яка справилася зі своїми завданнями - в армію відправлено 13 юнаків з Липоводолинщини, як того й вимагалося завданням. Служитимуть наші хлопці в основному у військових частинах Лівобережної України, причому 8 - у внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ і 5 - у Збройних силах України.
Разом із тим, як відзначалося на апаратній нараді в райдержадміністрації, де обговорювалося це питання, є невтішні висновки нинішньої, як, до речі, й попередніх призовних кампаній, зокрема медичні. За згаданий час було обстежено лікарями 88 призовників. Кожен третій  з них визнаний непридатним до служби, 18 отримали відстрочку на лікування.  Переважна більшість  захворювань, виявлених у допризовників - терапевтичні й ортопедичні.
Є й ще одна, так би мовити, призовна проблема. Комісії доводиться займатися розшуком допризовників. Таких у районі 24-25 осіб. Порівняно з іншими районами області - це не така вже й велика цифра, адже в окремих регіонах розшукують у десять разів більше. А ще інколи трапляються випадки, коли не всі бажаючі відслужити в Збройних силах України мають можливість зробити це через низьку квоту для району.
Антоніна КопаУкраїна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.