Додати до закладок 


Коротко про різне2

Опубліковано 11 12 2012

5 грудня на особистому прийомі в с. Панасівка т.в.о. голови райдержадміністрації І.Ф.Легуша  вирішував  соціальні питання. Громадяни попросили допомогти в отриманні земельних  ділянок для ведення особистого селянського господарства,  прокладанні  вуличного водогону та в інших питаннях. Всі вони взяті на контроль для подальшого вирішення.

На засіданні спостережної комісії при райдержадміністрації заслухано інформацію райвідділу міліції про роботу з особами, звільненими з місць позбавлення волі.

Із 127,7 тонни непридатних отрутохімікатів у цьому році вже вивезено з району 92,7 тонни. Повністю очищені від них території Панасівської, Кімличанської й Капустинської сільрад. Чекають вивезення ще 35 тонн, які затарені в спеціальну упаковку. А залежить їх вивезення від багатьох факторів, адже на переробку транспортуються за кордон - у Польщу.

На апаратній нараді в райдержадміністрації з участю селищного й сільських голів обговорено питання роботи дошкільних освітніх закладів у районі, а також правового виховання населення.
lВідбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії районної державної адміністрації, на якій ішлося про впорядкування худобомогильників на території сільських рад і посилення контролю  за поводженням з відходами тваринного походження.

Район отримав кошти "Укрнафти" на розвиток соціальної інфраструктури в сумі 1,58 млн грн, які призначені для завершення ремонту районного Будинку культури, капремонтів водогонів і вуличного освітлення в населених пунктах.

Переможцями  обласного конкурсу "Кращий роботодавець 2012 року" з нашого району визнані селянське фермерське господарство "Обрій" і Липоводолинська селищна рада. Нещодавно їх керівники В.О.Литвиненко і С.М.Нищета взяли участь у заході, де вшановувалися переможці, й одержали відзнаки.

З метою реалізації проекту Мінагрополітики "Рідне село" керівники територіальних громад району працюють над заповненням спеціальних опитувальних листів, у яких кожна громада висловить своє бачення виконання проекту, основний принцип якого - перенесення акценту державної підтримки на малого та середнього сільського виробника.

На батьківських зборах у Колядинецькому НВК фахівці чотирьох районних служб, що опікуються дітьми, прочитали лекції про виховання дітей, попередження насильства в сім'ї, про здоровий спосіб життя і профілактику правопорушень серед молоді. Перед батьками школярів звітували також керівництво навчального закладу і батьківського комітету, склад якого на зборах оновлено.

У Беївській школі відбулося свято "Проводи осені", підготовлене другокласниками на чолі з класоводом А.В.Косюшко. В ході театралізованого дійства діти декламували вірші, співали пісні, відгадували загадки. А шестикласники з класним керівником О.С.Шарлай провели відкритий виховний захід "Ввічлива людина", показавши добрі й погані вчинки у власному «телепроекті» «6 кадрів». 
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.