Додати до закладок 


Новорічні свята пройшли спокійно

Опубліковано 8 01 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До новорічних свят ретельніше за всіх, напевне, готуються служби оперативного реагування. Адже кому "великий" відпочинок зі всіма атрибутами, а їм треба бути готовими виїхати на усунення неполадок чи незаплановану пригоду. Другого січня у кожній керівники підбили підсумок, хоча, як сказали, впродовж трьох святкових днів тримали ситуацію на контролі.
На наші запитання стосовно обстановки у районі повідомляли, що, як і в будні, оперативні служби і бригади чергували цілодобово у Липоводолинській філії Роменського РЕМ, цеху телекомунікаційних послуг, державній пожежній рятувальній частині, цеху газового господарства. Термінових викликів до користувачів послуг не було. Із ЦРЛ повідомили, що у стаціонарних відділеннях чергування пройшли спокійно, як завжди, на викликах працювала "швидка допомога", зареєстровано кілька травм, що трапилися в побуті, не пов`язаних із святкуванням Нового року. У пологовому відділенні перша в цьому році дитина - дівчинка - народилася 1 січня у другій половині дня.
Райвідділ міліції зареєстрував кожного святкового дня по кілька заяв і пригод, як і в "рядові" дні місяця, серед них по 2-4 сварки сімейні та із сусідами, на грунті перебування у нетверезому стані. Одне повідомлення було про те, що невідомий автомобіль пошкодив паркан, а ще одне про викрадене авто. Наступного дня його знайшли, ведеться перевірка.
Стало традицією відзначати Новий рік під райцентрівською ялинкою. Як сказали в селищній раді, судячи із того, скільки пляшок із-під шампанського та різного сміття вивезено наступного дня, свято "вдалося".
Ганна ЧАЙКА


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.