Додати до закладок 


Дві учениці ліцею за пару днів взяли участь у трьох конкурсах й здобули чотири призові місця

Опубліковано 8 01 2013

 

В період з 20 по 21 грудня у місті Суми на базі ліцею будівництва та дизайну відбулися відразу три обласні конкурси серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. За звання кращих вони змагалися в ораторському конкурсі "Вірю в майбутнє твоє, Україно!", та у письмових - імені Т.Г.Шевченка й 13-му Міжнародному конкурсі імені П.Яцика. Честь ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей" захищали дві учениці: першого курсу Жанна Авраменко й другого - Марина Супрун (їх викладач української мови та літератури О.М.Подоляк супроводжувала дівчат, була й залишається мудрим наставником, міцною й надійною підтримкою).
У змаганнях ораторів їх учасники повинні були зачитати перед журі 3-хвилинний виступ про віру у процвітання нашої держави, про любов до неї, її людей та звичаїв. Обоє дівчат у своїх категоріях посіли треті місця. У конкурсі Т.Г.Шевченка Жанна посіла 4-е місце, а Марина - в "шевченківському" достойно виборола перемогу - 1 місце, і в конкурсі імені П.Яцика - не менш достойне 2-е! На дівчину чекають всеукраїнські етапи літературно-мовних змагань, на даний час вона займається активною підготовкою.
Викладач О.М.Подоляк, користуючись нагодою, просила подякувати на сторінках газети шкільним вчителям учениць за ґрунтовну підготовку й міцні знання, які вони їм зуміли передати.
Вікторія ДОРОШЕНКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.