Додати до закладок 


Коротко про різне 15.01.2013

Опубліковано 15 01 2013

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації доводить до відома громадян, що прожитковий мінімум на 2013 рік з 1 січня становить: для дітей віком до 6 років - 972 грн, від 6 до 18 - 1210 грн, для працездатних осіб - 1147 грн; для осіб, які втратили працездатність - 894 грн. Мінімальна заробітна плата повинна бути не менша прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто 1147 грн, а мінімальна пенсійна виплата - на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто 894 грн.

Відбулося засідання районної комісії з соціального захисту, на якій розглянуто питання щодо надання субсидій та соціальних допомог за виключних обставин. Розглянуто 25 звернень громадян, із них 9 задоволено, 11 призначено зі знижкою, а решті відмовлено. До комісії по звільненню від сплати за соціальне обслуговування звернулося 10 осіб, із них 7 заяв задоволено, а трьом відмовлено.

З 25 грудня 2012 року виконуючим обов`язки директора ЖКГ "Липоводолинське" та ГВП "Комунпослуга" - комунальних підприємств селищної ради, призначено О.М.Федчуна. Можливо, нарешті, "приживеться" у КП новий керівник після попередніх невдалих призначень. У всякому разі, як відзначив селищний голова С.М.Нищета, цей керівник заявив, що у нього є бачення виходу із ситуації, в якій опинилися підприємства, і є бажання працювати.

Морозна погода сприяє проведенню робіт ДП "Липоводолинський агролісгосп". Його керівник О.В.Богуславець інформував, що ведуться планові рубки головного користування, заготовляються шишки сосни звичайної на насіння та вже закладено у бурти близько 2 тонн жолудів.

Станом на 1 січня нинішнього року в Липовій Долині змонтовано 704 порти швидкісного Інтернету - всі наявні і є ще кілька заяв від жителів селища на підключення. Це майже на 100 абонентів більше, ніж було на початок 2012-го. Готується проект розширення мережі на села району, але перспектива надто віддалена.

На базі  районного методичного кабінету відділу освіти  відбулося перше заняття з кадровим резервом на керівні посади за темою: "Розвиток управлінської компетентності керівника навчального закладу". Перед майбутніми освітянськими управлінцями виступили директори Колядинецького НВК Л.М.Вовк і  Подільківської ЗОШ І-ІІІ ст. Ж.М.Авраменко, а також методисти відділу освіти В.Д.Ноздра й В.М.Бельмас . Було задано і домашнє завдання.

Є перспектива не лише завершення вивезення залишків непридатних отрутохімікатів, що залишилися в районі, а й демонтажу приміщень  складів, де вони знаходилися, та вивезення матеріалів на утилізацію за межі району. Про це сказав на сесії районної ради заступник голови райдержадміністрації А.П.Молошний.

Семінар учителів музичного мистецтва відбувся на базі Саївської школи. Присутні вчителі музичного мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів району відвідали з наступним обговоренням  майстер-клас   "Пісні зимових свят" та виховний захід   "Краса української пісні", які підготувала учитель музичного мистецтва Саївської ЗОШ І-ІІІ ст. С.Б.Швидка.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.