Додати до закладок 


Тепло зимового дня - основа основ

Опубліковано 15 01 2013

І.М.Курило біля газових котлів
Котли для альтернативних видів палива
Котли для альтернативних видів палива

 

Відомо, наскільки важливим для життєдіяльності людини є створення нормальних умов праці і відпочинку. Серед цих чинників найголовнішим у осінньо-зимовий період є температурний режим для тих, хто перебуває у приміщенні. Зокрема, тепло, а відповідно і затишок у дитсадках "Берізка", "Веселка" і у школі та ЦРЛ в Липовій Долині забезпечує комунальне підприємство "Теплокомуненерго" селищної ради.
Його директор М.Ф.Дудченко, розповідаючи про роботу газових котелень підприємства, підкреслює, що працюють вони в автоматичному режимі. Потрібен лише систематичний контроль за функціонуванням котлів і обладнання, а також температурного графіка відповідно до зовнішньої температури повітря. Але для того, аби все працювало без збоїв, влітку об`єкти повністю готуються до експлуатації. Крім того, введена в дію система хімводоочищення, аби у котли потрапляла лише чиста вода. Встановлено бак із запасом води на 700 літрів. А як альтернатива газу і як резерв, у минулому році змонтовано два котли у котельні дитсадка «Берізка», які працюють на будь-якому виді палива і завезено для них 20 тонн брикетів.
Обслуговують котельні машиністи котлів. У школі - М.В.Глупак, який на цій ділянці комунального підприємства з 2005 року, у ЦРЛ - О.Г.Мельник, В.В.Вертій, Т.І.Коробка, О.А.Касперук, у дитсадках - І.М.Курило, котрий вже 10 років сумлінно виконує свої професійні обов`язки. По закінченню опалювального сезону, за нинішніх вимог та відсутності коштів, машиністів звільняють, а потім знову беруть на роботу на його початку.
-    Це вже досвідчені, кваліфіковані спеціалісти, - говорить Микола Федорович. - Тому ми кожного разу їх запрошуємо тут працювати. Згідно Правил експлуатації газових установок вони заново проходять навчання, і приступають до роботи. Можна у всьому покластися на Івана Миколайовича, який знає процес, обладнання як-то кажуть "назубок", бути впевненим, що тепло дітям і обслуговуючому персоналу в закладах освіти забезпечене, а для підростаючого покоління це головне.
Котельня чисто побілена, вузли котлів й інше обладнання свіжопофарбовані. І лише рівномірне тихе гудіння спалюваного газу підтверджує - тепло іде в приміщення «Берізки»
Ганна ЧАЙКА
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.