Додати до закладок 


Коротко про різне 19.01

Опубліковано 18 01 2013

На апаратній нараді в райдержадміністрації, що відбулася 14 січня під головуванням І.Г.Мануші, обговорено стан виконання соціальних угод із сільгоспвиробниками району за минулий рік та підсумки відпочинку школярів під час зимових канікул. На початку наради присутніх керівників районних організацій, управлінь, відділів, голів місцевих рад привітали веселими щедрівками та новорічними побажаннями працівники районного Будинку культури.

16 січня відбулося засідання бюджетної комісії районної ради, яке вів її голова А.П.Молошний. З участю депутатів районної ради було обговорено питання розподілу коштів ПАТ "Укрнафта" на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури району на 2013 рік. Це питання комісія запропонувала винести на сесію районної ради, заплановану на 18 січня.

За повідомленням головного управління статистики в Сумській області величина індексу споживчих цін (інфляції) у грудні 2012 року до листопада як в Сумській області, так і в Україні склала 100,2 відсотка. Цей показник у грудні 2012-го, порівняно з груднем 2011 року становить в Україні - 99,8 відсотка, а на Сумщині - 98,8.

З 25 січня починається третій (обласний) етап учнівських предметних олімпіад. До нього посилено готуються переможці районного етапу разом зі своїми педагогами-наставниками, адже це один із головних критеріїв оцінки діяльності навчальних закладів у напрямку роботи з обдарованими дітьми.

Учні Лучанської школи І-ІІ ступенів протягом канікул готувалися до віншувань на Щедрий вечір. А 12 січня з самого ранку село  радо вітало своїх щедрувальників. Вони дарували господарям дворів, у які завітали, веселий настрій, незабутні емоції та масу святкових вітань.

Вже стало доброю традицією щороку у Липоводолинському ДНЗ "Веселка" на завершення циклу новорічних ранків, які проводяться тут, організовувати виставку під назвою "Майстерня Діда Мороза". Ось і цього року у підготовці виставки взяли участь діти всіх груп разом зі своїми батьками, спільно створюючи справжні дива з природних й інших допоміжних матеріалів на новорічну тематику. Загалом різноманітних виробів було більше 30 і кожний - гарний та оригінальний по-своєму.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.