Додати до закладок 


"Український сувенір" - поєднання колоритного з креативним

Опубліковано 18 01 2013

керівники гуртків декоративно-вжиткового напрямку РБДЮ Л.П.Косенко й Г.Ф.Вовницька з роботами-переможцями своїх учнів.

 

Підбито підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Український сувенір", який проходив на базі Липоводолинського РБДЮ у період з 10 грудня по 5 січня. Для оцінювання було подано роботи 34 учасників зі шкіл, НВК, Будинку для дітей та юнацтва. Представлені композиції - результати кропіткої праці, багатої фантазії, майстерності, а ще - наполегливості і терпіння, адже деякі з них зібрані з таких дрібних деталей, що, роздивляючись, дивуєшся - як можна таке створити?
Конкурс проходив у багатьох номінаціях. У створенні робіт застосовувалися дуже багато видів матеріалів. В РБДЮ спеціально оформили виставку представлених виробів  - дуже гарну й різноманітну. Передусім журі оцінювало оригінальність задуму, функціональність, виразність виробу як зразка української сувенірної продукції, відповідність традиціям щодо форм, пластики, колориту, індивідуальність творчого почерку. Тож, ретельно оглянувши всі подані роботи, журі зробили свої висновки. У номінації "Різдвяний янгол" перше місце посіла В.Шутько (РБДЮ), друге розділили між собою О.Король (Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) та З.Шеденко (Берестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), на третьому місці - К.Литовченко (Колядинецький НВК). У номінації "Народна іграшка-сувенір"  перше місце здобула Д.Борисенко (РБДЮ), друге - К.Губа (Саївська ЗОШ І-ІІІ ступенів), третє - А.Олещенко (Беївська ЗОШ І-ІІІ ступенів). Номінація "Тістопластика" також знайшла своїх лідерів - перше місце у М.Валюх (Капустинська ЗОШ І-ІІІ ступенів), друге - у Т.Мордвяник (Саївська ЗОШ І-ІІІ ступенів), третє - в І.Киян (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів). У номінаціях "Художні вироби з тканини" та "Вишивка" визначили тільки другі місця - відповідно О.Золотар (Московський НВК) і К.Супрун (Капустинська ЗОШ І-ІІІ ступенів), а в номінації "Орігамі" - тільки перше - колективна робота учнів Русанівського НВК.
Роботи переможців відправлено для участі в другому, обласному етапі конкурсу, який проводиться на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Незабаром стануть відомими його результати.
Вікторія ДОРОШЕНКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.