Додати до закладок 


Коротко про різне 24.01

Опубліковано 24 01 2013

Голова райдержадміністрації І.Г.Мануша та голова районної ради М.В.Жогло взяли участь у заходах з нагоди Дня Соборності і Свободи України, які відбулися 22 грудня в Києві у Національному палаці мистецтв України.

В управлінні агропромислового розвитку РДА проведено нараду з керівниками сільгосппідприємств та фермерських господарств з питань укладення угод про соціально-економічне співробітництво на 2013 рік між ними та селищною і сільськими радами. До відома орендарів землі доведені рекомендації департаменту управління АПР та розрахунки сум для кожного. Всього планується укладення угод на 2 млн 230 тис.грн.

Ожеледиця на шляхах, а потім снігопад на початку нинішнього тижня додали труднощів у пересуванні транспортних засобів. 22 грудня навіть утворився невеликий затор великовантажних авто при виїзді на гору з центру селища в напрямку Ромнів. Як інформував старший інспектор ДАІ М.І.Тесленко, причиною цьому стала невідповідність гумових шин зимовим умовам. Але завдяки оперативному втручанню керівництва філії "Райавтодор" і безпосередній участі снігоочисної техніки підприємства, яке і в цілому в даному сезоні працює задовільно, тимчасові незручності було ліквідовано.

Липовою Долиною пішли чутки, що аптека ПП Глущенка перестала працювати і відкриватися не буде. Насправді, як пояснив він сам, іде реконструкція і реорганізація аптечного кіоска (як він мав офіційний статус), в аптеку у зв`язку з вимогами нового законодавства про ліквідацію такої структури, як кіоск з січня нинішнього року.

Читачів районної бібліотеки про знаменні і пам`ятні дати постійно інформують виставки, перегляди літератури та інші бібліотечні форми роботи. Так, до Дня Соборності України організовано у читальному залі книжкову виставку "Під священним куполом небес". Тематичний перегляд літератури "Життя, освячене піснею" приурочено 80-літтю Анатолія Мокренка, видатного співака-земляка.

У рік новий Липоводолинщина вступає з оптимістичним показником народжуваності. Першою, як ми вже повідомляли, рік Змії "відкрила" дівчинка, яка народилася 1 січня 2013 року. Станом на 23 січня з`явилося на білий світ 12 немовлят, а в такий же період минулого року було 7. Молоді батьки не цураються народних традицій при виборі імені для своїх дітей - народженого на "старий Новий" рік хлопчика назвали Васильком.

"Будь у віках щаслива, Україно!", - історична година під такою назвою проінформувала учнів 5-А класу Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. (класовод В.О.Молошна) про День Соборності, історію цього свята, державні символи України. Організувала і провела цей захід бібліотекар читального залу районної бібліотеки для дітей Г.В.Гудим.

За повідомленням головного управління статистики в області кількість наявного населення (за оцінкою) на Сумщині станом на 1 грудня 2012 року становила 1144,2 тис. осіб, з них міських - 67,8%, сільських - 32,2%. За одинадцять місяців в області народилося 10203 дитини, що на 611 більше, ніж за відповідний період попереднього року.

Згідно із нормами Податкового кодексу України відбувається поетапне зниження ставки податку на прибуток. Так, з 1 січня 2013 року вона становить 19%, а з 1 січня 2014-го - знизиться до 16%. Нагадаємо, минулорічна ставка була 21%.

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.