Додати до закладок 


Новини

Info Бути акушером – це моє покликання

Опубліковано 4 05 2017

 

     Сьогодні  відзначають своє професійне свято представники дуже відповідальної й гуманної професії - акушери.  Дійсно, яка ще професія несе скільки приємних і добрих емоцій жінкам та їх родинам? Саме акушери, перші помічники лікаря, допомагають немовлятам з’явитися на світ, вони першими за матір беруть на руки новонароджене маля.Обов’язки  акушерки – це й  надання першої акушерсько-гінекологічної допомоги та підготовка інструментів для проведення прийому лікаря-гінеколога, й допомога йому при огляді жінки, і взяття мазків на гістологічні, бактеріологічні види досліджень, проведення патронажу породіль та вагітних, проведення диспансеризації хворих, психологічна підготовка вагітних до пологів,  а також надання акушеру-гінекологу допомоги у веденні пологів. Це, звичайно, не повний перелік обов’язків, та й він свідчить про важливість і відповідальність цієї професії.

Info Командир легендарної «Катюші»

Опубліковано 4 05 2017

 

     Майже на околиці Липової Долини, у  дворі за пофарбованим бетонним парканом притулився невеликий будинок. Акуратний, чистенький, весь потопає в зелені. Перед ганком – підметені доріжки і яскраві червоні тюльпани. Цього року вони зацвіли рано, щоб встигнути нагадати колишньому фронтовику Георгію Яковичу Ружицькому, який тут мешкає, про головне в його житті свято – День Перемоги. 

Info Володимир Гройсман ознайомився з технікою «Заводу Кобзаренка»

Опубліковано 23 02 2017

 

     15 - 17 лютого в Києві відбулася виставка «Agro Animal Show 2017. Зернові технології 2017. Фрукти. Овочі. Логістика 2017», в якій було представлено 12 одиниць техніки, що виготовляє ТОВ «Завод Кобзаренка».  На виставці побував Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман. Він оглянув павільйони із представленою сільськогосподарською технікою та поспілкувався із виробниками. Глава Уряду  з цікавістю ознайомився з продукцією  «Заводу Кобзаренка».

Info Герої не вмирають

Опубліковано 23 02 2017

 

     Саме цими днями Україна вкотре оплакує Героїв, загиблих на Майдані.  20 лютого пам’ять про Героїв Небесної Сотні вшановували і в районному центрі. 

Info Беєве отримало номінацію «Сільського ревізора»

Опубліковано 23 02 2017

 

«Сільський ревізор» - це соціальний проект про українське село. Його головна мета - на національному рівні підняти проблему інфраструктури українського села, показати, що воно може бути комфортним місцем для життя, що у села є перспективи. Команда фахівців на кілька днів поселяється у обраному населеному пункті, спілкується з його жителями, проводить за певними критеріями ревізію та виставляє оцінки за п’ятибальною шкалою. За результатами голосування читачів на сайті обирається «Село року».

Info Інтелектуальні змагання визначили кращих

Опубліковано 23 02 2017

 

Фінішував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що впродовж січня-лютого зібрав на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти творчо та інтелектуально обдаровану юнь Сумщини.

Info Об’єднані словом Шевченка

Опубліковано 15 02 2017

 

     4 лютого в Сумській СШ № 9 відбувся фінальний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.