Додати до закладок 


Ровесник

Info Я дарую дощам свої думи…"

Опубліковано 20 11 2012

Юна поетеса Ілона Вовк хоч і проживає у м.Гадяч Полтавської області, однак наполовину вона наша з вами землячка - дівчинка зростала і свої дошкільні роки провела в селі Синівка, де й нині мешкає її дідусь Олексій Романович Краснонос. Як розповідають її рідні, ще зовсім маленькою дівчинкою Ілона була допитливою, уважно дослухалася до співу пташок, приглядалася до краси природи. Вона дуже любила слухати розповіді свого дідуся Олексія про історію села, його визначних людей, героїв… Разом вони ходили на цікаві екскурсії до лісу, на лужок, до річки…


Info "Обрана справа - не така вже й легка…"

Опубліковано 20 11 2012

Юлія Ярич, яку ви, шановні друзі, зараз бачите на цьому знімку, народилася у Липовій Долині. Зараз їй 18 років, вона - студентка 2 курсу Сумського державного університету (кафедра журналістики та філології), майбутній журналіст. "Про цю професію я мріяла з дев'ятого класу. Однак, як виявилося вже після першого року навчання, обрана мною справа - не така вже й солодка та легка, як мені здавалося. Виявляється, для написання одного (хоч і невеличкого) матеріалу не достатньо мати тільки певні здібності до написання літературних творів, оскільки це прерогатива  письменників. Обравши професію журналіста потрібно невпинно й постійно перебувати в русі, активній комунікації та спілкуванні з різними людьми. Тепер я повірила і на власному досвіді переконалася у правдивості слів "Журналіста ноги годують"…".  

Info Владислав Пухальський: "Армспорт вимагає тривалих тренувань і заради нього потрібно чимось жертвувати"

Опубліковано 20 11 2012

У Столяревому пізнього осіннього вечора в буквальному сенсі слова темно "хоч в око вліпи". Як ніде тут найкраще сприймається й розуміється словосполучення "вогник культури" - це про місцевий клуб та ще недавно створений силами молоді спортивний зал, про який і піде далі мова.

Info Об`єднували всіх любов до танців і прагнення до перемоги

Опубліковано 20 11 2012

8 листопада в актовому залі Липовождолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів знову було людно і гамірно - відбувся районний конкурс сучасного та народного танцю в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси". Щоб позмагатися за звання кращого з'їхалися 20 колективів із різних шкіл району. 

Info "Розвиток Сумщини - справа молоді"

Опубліковано 26 06 2012

В рамках Державної цільової програми "Молодь України" та Стратегії розвитку області "Нова Сумщина - 2015" в листопаді 2011 року відбувся Міжрегіональний форум молодих державних службовців "Розвиток Сумщини-справа молоді". Організатори форуму - Сумська обласна державна адміністрація та управління державної служби в Сумській області - зосередили увагу на тому, що запорукою ефективного розвитку регіону є активне використання всіх наявних та потенційних ресурсів. У цьому сенсі найбільш значущого результату можливо досягти, залучаючи до розв'язання тих чи інших завдань професійно підготовлених спеціалістів, здатних генерувати нові прогресивні ідеї.

Info Плюс дві немиті картоплини…

Опубліковано 11 11 2011

    Того ранку я прокинулася під віртуозне вуркотіння голодного шлунка, що нагадувало голос двох вусатих кішечок. Проте, так і не покинула кінозал солодких снів. Усвідомивши необхідність іти на кухню з кількома немитими картоплинами, намагалася піймати суть медових нот студентського життя, проте реальність продовжувала вперто вимальовувати невмілу гру музиканта-початківця та почуття шаленого голоду.Info "Як би ви поставилися до ВІЛ-інфікованих людей?"

Опубліковано 11 11 2011

     Усі ми хочемо бути здоровими, мати щасливу сім'ю і жити у мирному суспільстві. На жаль, багато небезпек чатує на нас та перешкоджає цим мріям. Одна із них - страшне захворювання СНІД. Досі особливості цього вірусу до кінця не вивчені, а пересічні громадяни мало обізнані про шляхи передачі згаданої інфекції. Звідси і маємо: з одного боку - занадто розкуту поведінку деяких молодих людей, з іншого - упереджене ставлення до вірусоносіїв.


Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.