Додати до закладок 


"Розвиток Сумщини - справа молоді"

Опубліковано 26 06 2012

Image 448

В рамках Державної цільової програми "Молодь України" та Стратегії розвитку області "Нова Сумщина - 2015" в листопаді 2011 року відбувся Міжрегіональний форум молодих державних службовців "Розвиток Сумщини-справа молоді". Організатори форуму - Сумська обласна державна адміністрація та управління державної служби в Сумській області - зосередили увагу на тому, що запорукою ефективного розвитку регіону є активне використання всіх наявних та потенційних ресурсів. У цьому сенсі найбільш значущого результату можливо досягти, залучаючи до розв'язання тих чи інших завдань професійно підготовлених спеціалістів, здатних генерувати нові прогресивні ідеї. Знаковим є те, що протягом дії форуму, молоді державні службовці майже з кожного району Сумщини представляли свої бачення не тільки в модернізації державної служби, але і в окремих сферах державного управління, зокрема житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу. Окрема увага акцентувалася на використанні сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій.

Завдячуючи активності керівництва Сумщини, регіон є одним з лідерів по залученню молоді до роботи в сфері державного управління, що відчутно по-ліпшило діяльність окремих державних структур.

Проведення форуму такого формату визначило значну роль молоді в реалізації Стратегії розвитку області. На молодих, кваліфікованих кадрів покладається суттєва частина роботи у формуванні конкурентоздатного регіону. В свою чергу, молоді державні службовці, використовуючи набуті знання, сучасні підходи та новітні методи управління мають внести "свіжий подих" до модернізації державної служби в Україні як своєрідного менеджера соціально-економічних процесів у державі.

 

Ростислав Савченко,

начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.