Додати до закладок 


Ровесник

Info Насильство над дітьми дуже часто має місце і в благополучних родинах

Опубліковано 11 11 2011

    "Профілактичні заходи та подолання насильства в сім'ї" - такою була тема засідання, організованого на базі відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації 4 листопада. В його роботі взяли участь начальник служби у справах дітей Н.І.Лебідь, головний спеціаліст районного управління юстиції С.П.Свирид, методист відділу освіти РДА Т.В.Шматко, голова районної організації Товариства Червоного Хреста О.В.Живолуп, соціальний педагог Берестівської та Панасівської шкіл А.В.Кравченко. Вела засідання головний спеціаліст відділу у справах сім'ї та молоді РДА Л.Ю.Костян. Для участі в заході була запрошена родина із села Берестівка, в якій недавно стався випадок насильст-ва над підлітком, членом сім'ї. Розібратися у даній ситуації та визначити подальші дії щодо попередження насильства в сім'ї - стало основним завданням для всіх учасників засідання.Info Богдан КУШМИРОК: "Коли направили до Липоводолинського району, ну, думаю - село селом і працювати доведеться пальцями…"

Опубліковано 11 11 2011

    Зустрічаємося в ординаторській зранку. В приймальні стоматологічного відділення Липоводолинської ЦРЛ - як завжди - дуже багато пацієнтів: кожен чекає на медичну допомогу, і, звичайно, кожен із них її отримає. Тут на сьогодні працюють три спе-ціалісти - завідуюча відділенням М.Я.Кисіль, молодий лікар-стоматолог О.В.Натрус та мій співбесідник - інтерн, вчорашній студент, випускник стоматологічного факультету   Київського національного медичного університету імені О.О.Богомольця Богдан Андрійович Кушмирок.Info Майбутній терапевт Марина КАПТАН: "Якщо хочеш допомогти - переступаєш через "не можу"

Опубліковано 11 11 2011

    Із інтерном Липоводолинської ЦРЛ Мариною Олександрів­ною Каптан зустрічаємося під час обідньої перерви. Вона проходить тут заочну частину інтернатури зовсім недавно, проте вже на сьогодні впевнено завоювала авторитет, прихильність пацієнтів, гарні відгуки на свою адресу як про людину, так і про спеціаліста.Info "Якщо ти студент, то можеш відчути себе юним Цезарем…"

Опубліковано 11 11 2011

    Наприкінці літа з робочою поїздкою я завітала до села Столяреве Панасівської сільської ради. Там познайомилася з Аліною Литовченко, яку всі її односельчани характеризували як дуже розумну й здібну дівчину. Через брак часу наша розмова з Аліною була досить короткою, проте достатньою для того, щоб зрозуміти - дівчина й справді з високим рівнем IQ, така собі інтелектуалочка, яка вміє і зацікавити, і думку правильно викласти. До того ж - вродлива, вихована. А ще - студентка Харківського вузу. Чим не героїня однієї з рубрик газети, присвяченої Дню студента? Здається, більш, ніж гідна. Зв'язалася з Аліною, яка мешкає в Харкові, навчається і працює одночасно, тому не так часто тепер буває вдома, у рідному селі. Тож розмову вели за допомогою Інтернет-зв'язку

Info Одержали досвід у "Лідері", тепер поділяться ним із друзями

Опубліковано 11 11 2011

Під час осінніх канікул  для  активістів учнівського самоврядування  відбулася сесія обласної школи "Лідер",  де наш район представляла делегація у складі  голови районної ради старшокласників Липоводолинщини Тетяни Чайки та її заступників,  представників комітетів діяльності: Людмили Литвиненко, Костянтина Олійника, Ярослава Яцури. Спочатку всіх учасників  ознайомила   з планом роботи школи "Лідер" методист  Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса Ігорівна Кононенко. Далі вони були  проінформовані   про підсумки роботи Міжнародного форуму "Діалог культур через діалог особистостей". 

Info "Студентам - сесій без ускладнень і незгасаючого оптимізму!"

Опубліковано 11 11 2011

Економіка - її навчання, декоративне мистецтво -  відпочинок душі

    Жанна Спичак із Липової Долини навчається в Сумському державному університеті на факультеті "Економіка та менеджмент" (кафедра управління). Дівчина має гарні успіхи в навчанні, бо ще зі школи вирізнялася гострим розумом й талантом. Жанна дуже любить декоративно-прикладне мистецтво. Зізнається: "Відпочиваю душею, коли займаюся флористикою, квілінгом, орігамі, створюю  картини з підручних матеріалів…
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.