Додати до закладок 


Односельчани

Info Було село гомінке, тепер тихе. Але не відірване від цивілізації

Опубліковано 13 06 2013

 

Здається, не так давно була Довга Лука великим селом зі своєю соціальною інфраструктурою - школою, клубом, поштою, магазинами, фельдшерсько-акушерським пунктом, з величезним підрозділом тваринницької галузі - свино- і молочнотоварною фермами. Минуло з того часу п`ятдесят "з гаком" років. Зараз для довголучан працює магазин приватного підприємця з товарами повсякденного попиту, у минулому році відновив роботу ФАП, до цього кілька років закритий. Проживає в селі 150 жителів, а в Байрацьку школу ходить із нього 15 дітей.

Info На підтримку та фінансову допомогу небайдужих людей чекає дев’ятикласник з Липової Долини Коля Бондар

Опубліковано 22 04 2013

Він – пацієнт відділення онкогематології обласної дитячої лікарні. Близько місяця тому у підлітка виявили онкологічне захворювання, проте точного діагнозу встановити ще не вдалося. Аби діагностувати недугу та розпочати лікування, потрібні великі кошти, яких у родини немає.

Ті, хто знають Колю, називають його «вундеркіндом». Він захоплюється науками, спортом, комп’ютером і вже визначився щодо майбутньої професії. Каже, найбільше душа лежить до комп’ютерних технологій.

Лікарняна палата обмежила простір хлопчини, та не позбавила його надії.

Перш ніж здійсниться все омріяне, кажуть лікарі, Колі ще доведеться поборотися за життя. За словами завідуючої відділенням гематології та онкології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ліани Нікітенко, цей випадок – дуже складний для діагностики. Вартість лікування хлопця може зрости до семи-восьми тисяч на день.

 

 

 

Отримувач: ПриватБанк

Номер рахунку 29244825509100

МФО: 305299

ЕДРПОУ: 14360570

Призначення платежа: Кому (Бондар Василь Іванович) ИНН 2046415096

Для поповнення на карту (5167 9872 0615 1033 для лікування Бондар Миколи Васильовича)

Info «Не Поділ, а вулиця Коцюбинського»

Опубліковано 28 03 2013

Близько трьох кілометрів до базару, школи і ще далі до лікарні. Така відстань відділяє жителів вулиці Коцюбинського, що у Липовій Долині, від центру селища. "То Поділ...", - говорять про цей один із найвіддаленіших куточків райцентру місцеві жителі. "Не поділ, а вулиця Коцюбинського", - такої думки її мешканці. Як пригадав А.В.Сидоренко, Подолом раніше, у 60-70-ті роки, називали вулицю Леніна, до якої довгеньким "хвостом" (останнім був 228 номер будинку) приєднувалася і їхня. Потім їх роз'єднали і зі своїм статусом  самостійної одержала вулиця і свою назву, і нумерацію будинків. 

Info У паспорті - село Макіївське, а по-народному - Петровське

Опубліковано 15 03 2013

Село Макіївське Яснопільщинської сільської ради розташоване недалеко від свого адміністративного "центру" лише за кілька кілометрів. Проте і ця відстань взимку в окремі періоди для місцевих жителів є неабиякою проблемою. Майже перед самим селом дорога проходить великими ярами. При ожеледиці круті спуск-підйом роблять цей відрізок шляху нездоланним для автотранспорту. Це і є головною проблемою взимку для місцевих жителів. Через погану дорогу не може під'їхати до села шкільний автобус і тому дев'ятеро учнів та дошкільнят Яснопільщанського НВК ідуть до транспорту пішки, а це, як бідкаються їхні батьки, більша частина всієї дороги. "Налягають на ноги" і ті, хто добирається на роботу в Яснопільщину чи у справах у райцентр.


Info Синівка - особливий населений пункт

Опубліковано 21 02 2013

Село Синівка - особливий населений пункт нашого району. Тут  розвинутіша, в порівнянні з іншими селами, соціальна інфраструктура, яка представлена не лише школою, дитсадком, закладами культури, а також професійним аграрним ліцеєм, Будинком-інтернатом для людей похилого віку. Медичне обслуговування забезпечується цілодобово - вдень пацієнтів приймають у сільській лікарняній амбулаторії, в нічний час виклики обслуговуються пунктом швидкої допомоги. Синівчанам надають свої послуги побутовики - перукар і швея. Торговельних закладів тут також чимало, є вони не лише у центрі, а й на околицях. 

Info Будні як будні, а в школі - біда

Опубліковано 12 02 2013

Нестійка зимова погода нинішнього року то припікає морозами, а потім "плюсує", засипає снігопадами, а тоді укутує туманами. Від цих примх  жителям Подільок  незручності, як говорили всі, з ким  довелося зустрітися 6 лютого, лише на дорогах: слизько. А цього дня, і кількома раніше, й автомобілям доводилося об'їжджати  великі калюжі по злежаному льодові. В решті село живе звичним у цей період укладом.


Info Про життя, діяльність, напрацювання й здобутки в Калінінському

Опубліковано 12 02 2013

Є призери й
переможці
У місцевому дитячому садку "Ромашка" на даний момент виховують 21 маля. Демографічна ситуація села дозволяє планувати перспективи на найближчі чотири роки. Протягом минулого у ДНЗ замінено 6 вікон, встановлено ігровий комплекс на майданчику, підключено бойлер для подачі гарячої води, закуплено нові меблі, зроблено поточний ремонт та капітальний - спальної кімнати, придбано 20 дитячих ковдр. Для полегшення роботи та вдосконалення навчально-виховного процесу придбано принтер. 
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.