Додати до закладок 


Про життя, діяльність, напрацювання й здобутки в Калінінському

Опубліковано 12 02 2013

 

Є призери й
переможці
У місцевому дитячому садку "Ромашка" на даний момент виховують 21 маля. Демографічна ситуація села дозволяє планувати перспективи на найближчі чотири роки. Протягом минулого у ДНЗ замінено 6 вікон, встановлено ігровий комплекс на майданчику, підключено бойлер для подачі гарячої води, закуплено нові меблі, зроблено поточний ремонт та капітальний - спальної кімнати, придбано 20 дитячих ковдр. Для полегшення роботи та вдосконалення навчально-виховного процесу придбано принтер.
У Калінінській ЗОШ І-ІІ ступенів навчається 45 дітей. Завдяки належній роботі педагогічного колективу відповідно до кількості учнів мають багато здобутків. Так, у районному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін В.Близнюк, учень 9 класу, відмінник навчання, здобув 1 місце з географії та 3 місце з трудового навчання. Підготував переможця вчитель історії та географії М.О.Грицай. Нині хлопець готується до участі в обласному етапі олімпіади з географії. Дев'ятикласник поєднує успішне навчання у загальноосвітній школі з не менш успішним здобуттям знань у Липоводолинській школі мистецтв. Н.Грицай, учениця 5 класу, стала призером районного етапу літературного конкурсу "Проба пера" в номінації "Проза". Команда у складі В.Близнюка, В.Рогіза, Ю.Кучеренко, Я.Корнієнко здобула першість з настільного тенісу серед шкіл І-ІІ ступенів.

Ще півсотні дворів об'єднав водогін
У 2012 році в с.Калінінське прокладено водогін протяжністю близько 1400 метрів - по вулицях Молодіжній, Московській, Озерній. Вода з'явилася майже у півсотні дворах, значно полегшивши життя сільських мешканців та піднявши рівень добробуту в населеному пункті. Впорядковано й облаштовано три колодязі по вулиці Московській.

Спорт стає
масовішим
У минулому році ветерани спорту села займали призові місця в районних змаганнях з волейболу та міні-футболу - отримали грамоти та кубки. В Калінінському є футбольна команда "Кристал". У 2012-у ТОВ "СК-Агро" виділило кошти в сумі 5 тисяч гривень для придбання форми. Сумою в розмірі 1,5 тисячі гривень підтримала й райдержадміністрація - придбали бутси й м'ячі. Молоде покоління активно бере участь у спортивних змаганнях. Чотири учні місцевої школи - Д.Солдатенко, В.Рогіз, В.Карпець, А.Щербак прийняті до районної збірної команди з футболу. В селі також активно й плідно працює інструктор у справах сім'ї, молоді та спорту В.В.Рогіз. У шкільному спортивному залі у вечірній час проводяться тренування для любителів волейболу, міні-футболу, а в підвальному приміщенні навчального закладу облаштовано зал для занять силовими видами спорту. 

Завдяки
соціальному
партнерству
Сільська рада тісно співпрацює з ТОВ "СК-Агро". Місцеве сільгосптовариство виділило кошти на проведення водогону, допомагає транспортом, забезпечило новорічними подарунками вихованців та учнів дитячого садка й школи, подарунками на храмове свято. На велику вдячність за сприяння, допомогу й небайдужість до розвитку села заслуговують директор ТОВ "СК-Агро" В.В.Савенко, депутат районної ради Є.О.Педич, депутат районної ради, директор ТОВ "Агропартнери-2009" С.М.Жамардій, керівники ФГ С.О.Гиренко й ФГ "Едельвейс" В.В.Ємець.
Інформації Калінінського сільського голови
В.М.НЕСТЕРЕНКА записала
Вікторія ДОРОШЕНКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.