Додати до закладок 


Односельчани

Info У Лучці тепер не тече дах у дитсадку. Є й інші хороші новини

Опубліковано 24 01 2013

Вісті з села Лучка.

Info Короленка - вулиця, яку можна називати Вчительською

Опубліковано 15 01 2013

Ця вулиця має й іншу назву, яка "прикипіла" до неї здавна і тримається міцно  дотепер. Називали її колись Проценківка і зараз досить часто чується то від одного, то від іншого корінного липоводолинця - піду навпростець, Проценківкою, вербичками. В порівнянні з іншими вона зовсім коротенька, по обидві сторони можна нарахувати не більше 25 будинків. Бере початок у центрі селища, біля школи.  "Рукою подати" до відділення поштового зв'язку, магазинів та церкви. Особливо цим задоволені люди старшого віку, пенсіонери, адже можна скупитися, заплатити комунальні послуги майже поруч із власними домівками. Молодше покоління також у захваті від такого розташування рідної вулиці, адже за лічені хвилини доходять у школу, Будинок культури чи  паркову зону селища, де проводяться розважальні заходи. Тому й купують тут по можливості оселі, охоче будуються - вулиця центральна і тиха, без зайвого транспортного руху. 

Info "Як Ви, мамо?"

Опубліковано 11 12 2012

Так щодня запитують свою неньку Галину Олексіївну Плут (вона і є сусідкою та родичкою Мордвяників) її діти. Їхня теперішня адреса Київ і Кіровоград, а з мамою спілкуються по мобільному. Частенько відвідують її, допомагають по господарству. Вони взяли на себе газифікацію батьківської хати, щоліта відправляють на поміч бабусі онуків. Привозять їй різні подарунки, ліки, переживають, якби їй здоровилося. 

Info У парі - понад півстоліття

Опубліковано 11 12 2012

Василю Яковичу і Онисі Харитонівні Морвяник доля не стелила до ніг гладкої дороги. Ще з дитинства обоє зазнали лиха, голоду і холоду. Він був сиротою, адже батько помер у голодний 1933-й, а мати у 1941-у, через задавнену травму від падіння з гарби, якою  возила снопи в колгоспі. Онися Харитонівна мала лише матінку, а голод пам'ятає ще й тим, як їх вигонили з хати і вони ходили "по чужих людях". Василь Якович у війну працював на примусових роботах у Германії, в депо біля паровозів. Годували, як говорить, так, аби вони тільки з голоду  не померли - давали 300 грамів хліба в день, брукву та суп, що "світився". 

Info Дітям - кращого майбутнього

Опубліковано 11 12 2012

Двох господарок іншої оселі, Ніну Іванівну і Людмилу Григорівну Вовк, відірвала від роботи. Ніна Іванівна поверталася додому з назбираним хмизом, а її невістка Людмила гнала на обід корову з пастівня. Дружнім гавкотом у дворі зустріли два охоронці - азіатська вівчарка Азур і дворняжка з цікавою кличкою Нальотік.

Info найдорожчий - праправнучок Ванюша

Опубліковано 11 12 2012

Свій найціннійший скарб - семимісячного  праправнучка Ванюшку Марія Андріївна Аксьома з ніжністю саджає на коліна, пригортає до себе. Любить розмовляти з малим, бо кращого слухача її спогадів годі й знайти. Коли старенька починає розмовляти, малий так уважно прислухається і спостерігає за нею що, здається, все-все розуміє. Та не збагнути йому найбільшого для Марії Андріївни дива, що ось так цим хлоп'ятком повернуло їй життя данину пам'яті про найдорожче, що мала, свого чоловіка - Івана Романовича, адже праправнучок також Іван Романович, тільки прізвище у нього інше, він не Аксьома, а Шевченко. 

Info Переїхав на батьківщину

Опубліковано 11 12 2012

"У свідоцтві записано, що народився в Саях", - пояснив І.В.Кревсун. Іван Васильович був першим, із ким познайомилася у селі. Чимало розповів про Товсте - яким було село в його дитячі та юнацькі роки і яке воно тепер.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.